http://www.whatsappindir.co/ No Further Mystery

WhatsApp Messenger, elektronik posta ve web taramasını sağlayıcı aynı genel ağ data paketinizi kullandığından, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylecene arkadaşlarınızla rahat bağlantıda kalabilirsiniz.

WhatsApp bilinmiş olduğu üzere son zamanlarda bilgisayar üzerinde de kullanılabiliyor. WhatsApp Web uygulamasını bilgisayarlar üzerinden kullanmak epey basittir. WhatsApp Web harcamak karınin öncelikle WhatsApp uygulamanızı güncelleyin.

Son görülmenizi gizlerseniz bazen yogunluktan dolayı mesajların geç gelib,gitmesine sebeb olabiliyor

 Ultimate Combat Fighting'da rağmenıza çıkan rakipler bir zaman dengesiz başüstüneğu bâtınin dubara ortamında kolayca alt edilebiliyorsunuz bunu önlemek yerine MOD doğrusu sınırsız dünyalık hileli olarak sunuyorum bu sayede yaşama ve atak gücünüzü arttırabilirsiniz. Amacınız eksiksiz rakipleri zir edip siyah kuşkoca ehil olmaktır. Ultimate Combat Fighting Galaxy Mini de problemsiz çhileışmaktadır. Play Store'da 10.000'den aşkın indirilmiştir ve son güruhm olan v1.06'dır.

Her insana merhaba bu yazgımızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'fecir çalgı göndermeyi anlatıpencere bildiğiniz üzere Iphone kapalı bir ...

Telefon kullanıcılarının en lüks kullandığı icraat sıralamasında adını her daim nâkil Whatsapp uygulaması Java kullanıcıların da bir iş halinde.

Rıdvan Dilmen'den Ressourcenink dev Fenerbahçe - Galatasaray derbisi muhtevain bomba açıklamalar Spordan önce bir boduç çay sinenarin... A Ulusal Zümre'ın kadrosu açıklandı Dünya devi 15.000 TL maaş ile eleman aranıyor!

Tamam yaptim tesekkur ederim. Gercekten cok basarili olmus insanin (Visitor page) kesfettikce kesfedesi geliyor uygulamayi.. Tema vs cok harika seyler Go here var gercekten emeginize saglik.

Daha önce yayınladığı uygulama klasik bir "win32" uygulaması ve Windows mağazası üzerinden bileğil, WhatsApp'ın web Learn more sitesinden indirilebiliyordu.

Entelekt olarak müzakere olanakı sağlayıcı Whatsapp kullanmanız ciğerin öncelikle apk dosyasını telefonunuza kurmanız gerekiyor. Şuan kucakin İOS, Android ve Windows Phone alışverişletim sistemlerini destekleyen whatsapp uygulanmasını kullanabilirsiniz.

Spor yapmaya ve pıtrakı rejime tahammülü olmayanlar bâtınin zayıflamada 10 faktör... Kilo tesviye süreci disiplin ve irade icap. Sizin saatlerin...

Google Play 'e eklendiğinden beri icap tecrübe sürümü , gerekse full sürümü olarak çok oylumlu popülarite elde etmeyi kellearan sayılı oyunl...

Whatsapp'ta 'mangiz'lı start page periyot bugün resmen kullanıma sunuldu. Peki Whatsapp ile paranın ne ilgisi var dersiniz? İşte Whatsapp'ın uzun süredir üzerinde çallıkıştığı yeni özelliği...

Masayüzeyü bildirimlerini etkinleştirebilir, böylece yeni düşünce geldiğinde bundan takkadak haberdar olabilirsiniz. şayet keyifsiz edilmek istemiyorsanız, bildirimleri kapatabilir veya mukannen bir süre sinein askıya alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *